reporter

2958 POSTS

Exclusive articles:

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Agim Ramadani’ në Prishtinë, ku shkaktoi vdekjen e 26-vjeçarit, Shkumbin Hebibaj. Në njoftimin...

VIDEO/ Bardhi dhe Sara momente pasionante në vaskë

Sara Gjordeni dhe Bardhi kanë kaluar momente pasionante në vaskë ku janë puthur e përqafuar. Kjo nuk i ka shpëtuar syve të banorëve të...

Armando Broja mbetet jashtë Euro 2024? Gazetari: Sylvinho merr Cikalleshin dhe Manajn

Armando Broja mund të mbetet jashtë Euro 2024 nëse nuk merr minuta te Fulham. Situata në Kombëtare është komentuar edhe në Elite Show nga...

Kjoft me zotin, futja gjumit’/ Arrestohet në Dubai anëtari i grupit ‘BAJRI’, ndihmoi në vrasjen e Gjin Ndoj për llogari të Ervis Martinajt!

Autori i dyshuar i vrasjes së Gjin Ndoj Boriçit në Shkodër më 9 Gusht të 2020-ës në Shkodër, Denis Brajoviç, është arrestuar në Emiratet...

VIDEO/ E merr topin nga 40 metra, pason vetëm me Jordi Albën dhe Lionel Mesi shënon gol për Inter Miami

Leo Messi i dha Inter Miamit një pikë të vlefshme kundër LA Galaxy, pasi shënoi golin e barazimit në fund. La Galaxy kaloi i...

Breaking

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

VIDEO/ Bardhi dhe Sara momente pasionante në vaskë

Sara Gjordeni dhe Bardhi kanë kaluar momente pasionante në...
spot_imgspot_img