” I penduari” Dumani me internet në qeli, pezullohen dy policë të burgjeve

Dy policë të burgjeve janë pezulluar nga detyra pasi...

Pas blerjes së Moratas, “Milani” hidhet në sulm për sulmuesin e Dortmundit

Milani tani nuk e ka ndërmend të ndalet. Kështu,...

Flash

Shfletoni artikujt e zgjedhur nga redaktori ynë!

Pronari i “Kullës Hupi” kapet me Eni Çobanin: Do të shihemi në gjyqin e vërtetë

një ndërtesë të vjetër, të paktën 200 vjeçare,...

Ofertë zyrtare në tavolinën e koreanëve, destinacion i ri për Jasir Asanin

Jasir Asani është kthyer të luajë për Gëangju në...

Të huajt nxijnë Sarandën dhe “Maldivet e Europës”: Kudo është pis dhe rrëmujë, çdo gjë në ndërtim

Teksa retorika politike brenda vendit po kërkon “tradhtarët” që...

Të huajt nxijnë Sarandën dhe “Maldivet e Europës”: Kudo është pis dhe rrëmujë, çdo gjë në ndërtim

Teksa retorika politike brenda vendit po kërkon “tradhtarët” që po nxijnë turizmin duket se operacioni për të gjetur këta të fundit, duket të shtrihet edhe...

Tema Dites

” I penduari” Dumani me internet në qeli, pezullohen dy policë të burgjeve

Dy policë të burgjeve janë pezulluar nga detyra pasi...

Pas blerjes së Moratas, “Milani” hidhet në sulm për sulmuesin e Dortmundit

Milani tani nuk e ka ndërmend të ndalet. Kështu,...

Pronari i “Kullës Hupi” kapet me Eni Çobanin: Do të shihemi në gjyqin e vërtetë

një ndërtesë të vjetër, të paktën 200 vjeçare,...

Na Ndiqni

Me shume

Te fundit

Aktualitet

VIP
Showbiz

Gjykata e Lartë lë në këmbë Kejvina Kthellën, “Audi“ luksoz i mbetet policisë

Gjykata e Lartë nuk ka pranuar rekursin e Kejvina...

Vajza e politikanes: Më shkruajnë futbollistë të Kombëtares të martuar

Modelja Ada Deda, vajza e ish-deputetes së PD, Albina...

VIDEO/ Si asnjëherë më parë, ja kush e shoqëroi Xhensilën në koncert

Këngëtarja Xhensila Myrtezaji ka performuar mbrëmjen e djeshme në...

Politike

“Mos qesh”, Shehaj përplaset ashpër me drejtorin e Mbikëqyrjes në BSH

Deputeti Agron Shehaj është përplasur ashpër me Denis Derralla,...

Ish-nënkryetari i Listës Serbe: Ka biseda të tjera mes Kusarit e Radoiçiçit

Ish-nënkryetari i Listës Serbe, Slavko Simiç, ka thënë se...

Nuk do heq dorë nga Himara”, Beleri flet nga burgu për mediat greke: Zgjohem në mëngjes dhe shoh…

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës, Fredi Beleri,...

Postimet e Fundit
Latest

” I penduari” Dumani me internet në qeli, pezullohen dy policë të burgjeve

Dy policë të burgjeve janë pezulluar nga detyra pasi është konstatuar se kanë shkelur rregullat në raport me Nuredin Dumanin, i cili ka fituar...

Pas blerjes së Moratas, “Milani” hidhet në sulm për sulmuesin e Dortmundit

Milani tani nuk e ka ndërmend të ndalet. Kështu,...

Pronari i “Kullës Hupi” kapet me Eni Çobanin: Do të shihemi në gjyqin e vërtetë

një ndërtesë të vjetër, të paktën 200 vjeçare,...

Ofertë zyrtare në tavolinën e koreanëve, destinacion i ri për Jasir Asanin

Jasir Asani është kthyer të luajë për Gëangju në...

Të huajt nxijnë Sarandën dhe “Maldivet e Europës”: Kudo është pis dhe rrëmujë, çdo gjë në ndërtim

Teksa retorika politike brenda vendit po kërkon “tradhtarët” që...

Marketing

Pas blerjes së Moratas, “Milani” hidhet në sulm për sulmuesin e Dortmundit

Milani tani nuk e ka ndërmend të ndalet. Kështu,...

Pronari i “Kullës Hupi” kapet me Eni Çobanin: Do të shihemi në gjyqin e vërtetë

një ndërtesë të vjetër, të paktën 200 vjeçare,...

Ofertë zyrtare në tavolinën e koreanëve, destinacion i ri për Jasir Asanin

Jasir Asani është kthyer të luajë për Gëangju në...