reporter

3163 POSTS

Exclusive articles:

Kompleksi i Troplinit “pikëtakimi”, habit gazetarja: Aty kanë hyrë personazhe të jashtëzakonshëm të politikës

Një pikë që sipas gazetares Klodiana Lala, do “zbërthejë” shumë mistere të bandave kriminale në vend është kompleksi i Fatmir Troplinit në Shkozet të...

Mirlind Daku e thotë hapur në Rusi: Nuk e kam marrë ende ftesën e Silvinjos për Europian, po pres akoma telefonatën

Mirlind Daku ka shtuar dyshimet sa i përket pjesëmarrjes në Europian me Shqipërinë. Sulmuesi po kalon një formë fantastike në Rusi me Rubin Kazan,...

“Mu kujtua goca ime dhe s’e vrava”/ Vis Martinaj flet me Nard Dukën për vrasjen e “Gabelit”

Pas operacionit të SPAK në lidhje me grupin e strukturuar kriminal dhe me zbardhjen e disa ngjarjeve kriminale janë bërë publike edhe bisedat e...

Dosja e SPAK/ Skenari për vrasjen e Durim e Valter Bamit, rolet nga Shullazi te Ndoka. Kush është “kapelja”?

Në dosjen hetimore të SPAK zbardhen detaje mbi planet që grupet kriminale, sipas interesave të tyre, hartonin për eliminimin e kundërshtarëve, rivalëve apo atyre...

Durim Bami i përgatiti atentatin Mariglen Hakës, i vëllai, Valter Bami e dërgoi në spital

SPAK lëshoi një ditë më parë 50 urdhër arreste për persona të përfshirë në ngjarje të rënda kriminale me pasojë jetë njerëzish. Një prej ngjarjeve...

Breaking

spot_imgspot_img