Aktualitet

Durim Bami i përgatiti atentatin Mariglen Hakës, i vëllai, Valter Bami e dërgoi në spital

SPAK lëshoi një ditë më parë 50 urdhër arreste për persona të përfshirë në ngjarje të rënda kriminale me pasojë jetë njerëzish. Një prej ngjarjeve...

Urdhër arrest edhe për Altin Morinën, ish-efektivi i RENEA-s u kap me 113 mijë € në makinë! Lidhja me Ervis Martinajn

SPAK ka firmosur urdhër arresti edhe për Altin Morinën, ish-efektivi i RENEA-s i cili u arrestua në mars të vitit 2023, pasi në makinën...

Nga “Kumbari”, tek të besuarit e Ervis Martinaj/ SPAK zbardh vrasjet e bujshme, para e flori në shtëpitë e bosave të krimit

SPAK zhvilloi sot një ndër operacionet më të rëndësishme, duke iu vënë pas disa nga personave më të rëndësishëm të botës së krimit në...

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda Danaj, nga bashkëshorti i saj në Greqi. Në një intervistë të dhënë për Protothemën, vëllai i...

Brajan Gruda mund të jetë në listën e Shqipërisë për EURO24, talenti i rrallë i Bundesligës nuk shfaqet në Gjermani

Një lajm fantastik vjen nga Gjermania. “Pancerat” kanë publikuar të parët listën e lojtarëve që do të kenë me vete në turneun që e...

Popular

Subscribe

spot_imgspot_img