Politik

Plani për betonizimin e Sazanit. A fshihen oligarkët e Tiranës pas dhëndrit të Trump?

Jared Kushner, dhëndri i Donald J. Trump, ka konfirmuar të premten se po mbyllte marrëveshje të mëdha të pasurive të paluajtshme në Shqipëri dhe...

Kreu i partisë opozitare greke: Shqipja të bëhet gjuhë e dytë në shkolla, t’i jepet fund racizmit ndaj shqiptarëve

Presidenti i SYRIZA-s, Stefanos Kasselakis është takuar sot me pjesëtarë të komunitetit shqiptar në Greqi dhe gjatë bisedimeve të tyre ka folur për mënyrat...

Alkool e takime pa limit në qelitë e ‘luksit’, Burgu i Durrësit parajsa e të burgosurve VIP

Imagjinoni net luksi në një dhomë të përshtatur për nevojat dhe dëshirat e tua… Alkool, arredime preferenciale, takime e muzikë. Tani imagjinoni që kjo të...

Goditi 20 herë me thikë GRUAN dhe filmoi skenën, dënohet SHQIPTARI në Gjermani!

Ai goditi me thikë nënën e tre fëmijëve të tij në parkingun përballë një dyqani kompjuterësh dhe më pas filmoi gruan që po vdiste. Për...

200 mln euro në vit/ Gjykatës dhe karabinierë nga Roma në Shëngjin, si do të funksionojë kampi 80 mijë m2 i emigrantëve

Pas miratimit në Këshillin e Ministrave të marrëveshjes midis Shqipërisë dhe Italisë për ngritjen e një kampi azilkërkuesish në zonën e Lezhës, detaje të...

Popular

Subscribe

spot_imgspot_img