ShowBiz

Më të dashuruar se kurrë, Dua Lipa shfaqet me të dashurin e radhës në rrugët e New Yorkut

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe i dashuri i saj Calum Turner kanë dalë së fundmi në publik nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Këngëtarja...

“Heidi do ishte lidhur me mua nëse nuk do isha i martuar”/ Juli habit me deklaratën e tij

Ditën e stome një video ka nisur të qarkullojë me shpejtësi në rrjetet sociale, në të cilën Juli ka bërë një deklaratë që për...

Uji i xhakuzit u ftoh para se të vinte burri…’/ Arbri dhe Ori komentojnë sjelljen e Romeos ndaj Heidit!

Një dhuratë e Vëllait të Madh, një suitë për çiftin Heidi-Romeo shkaktoi debate në shtëpi, teksa në orët e para, Romeo nuk qëndroi me...

“Sa i vëmendshëm je, si plakat e këqija”, plas debati mes Orit dhe Arbrit në studio: Nuk ke punë tjetër që rri e më...

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së sotme të Big Brother VIP 3 në Top Channel, ka pasur edhe debate mes opinionistëve, Ori Nebiaj dhe Arbër...

Publikohet mesazhi i Massimilano: Dua të hyj në BBV të tregoj të vërtetën për Heidin

A do të hyjë Massimiliano Varrese në “Big Brother Vip”, apo jo? Kjo është pyetja që po qarkullon ditët e fundit në mediat rozë....

Popular

Subscribe

spot_imgspot_img