Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Flash

Shfletoni artikujt e zgjedhur nga redaktori ynë!

VIDEO/ Bardhi dhe Sara momente pasionante në vaskë

Sara Gjordeni dhe Bardhi kanë kaluar momente pasionante në...

Armando Broja mbetet jashtë Euro 2024? Gazetari: Sylvinho merr Cikalleshin dhe Manajn

Armando Broja mund të mbetet jashtë Euro 2024 nëse...

Heq dy dhe shtoj tre’, Sylvinhos s’i dalin llogaritë në Kombëtare! Manaj apo Broja në Euro 2024?

Trajneri i Kombëtares së futbollit, Sylvio Mendes Junior Campos...

Kjoft me zotin, futja gjumit’/ Arrestohet në Dubai anëtari i grupit ‘BAJRI’, ndihmoi në vrasjen e Gjin Ndoj për llogari të Ervis Martinajt!

Autori i dyshuar i vrasjes së Gjin Ndoj Boriçit në Shkodër më 9 Gusht të 2020-ës në Shkodër, Denis Brajoviç, është arrestuar në Emiratet e...

Tema Dites

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

VIDEO/ Bardhi dhe Sara momente pasionante në vaskë

Sara Gjordeni dhe Bardhi kanë kaluar momente pasionante në...

Na Ndiqni

Me shume

Te fundit

Aktualitet

VIP
Showbiz

VIDEO/ Bardhi dhe Sara momente pasionante në vaskë

Sara Gjordeni dhe Bardhi kanë kaluar momente pasionante në...

“Kur na kruhet hunda…”, Dua Lipa tregon besëtytnitë e shqiptarëve në emisionin britanik

Shprehjet shqiptare që Dua Lipa tregoi në emisionin e...

VIDEO/ Sara e akuzoi e para për tradhti, Endriku sqaron si ka qenë situata: Kanë kaluar 10 vite dhe…

Endrik Beba i ftuar në “Shqipëria Live” në Top...

VIDEO/ Momente intime, ndodh puthja e parë mes Heidit dhe Romeos

Video kur te veçuar Heidi puthet me kunatin e...

VIDEO/ U bllokova nga nusja vllait, Romeo flet për hyrjen e Borës në Big Brother

Video kur futet Bora e perputhen ne big brother. Big...

Bardhi ‘përcëllon’ Sarën: Mban ishët rrotull dhe unë të mirëkuptoj. Sara: Turp të kesh

Një debat i ashpër ndodhi pas prime mes Bardhit...

Politike

Kreu i partisë opozitare greke: Shqipja të bëhet gjuhë e dytë në shkolla, t’i jepet fund racizmit ndaj shqiptarëve

Presidenti i SYRIZA-s, Stefanos Kasselakis është takuar sot me...

Alkool e takime pa limit në qelitë e ‘luksit’, Burgu i Durrësit parajsa e të burgosurve VIP

Imagjinoni net luksi në një dhomë të përshtatur për...

Goditi 20 herë me thikë GRUAN dhe filmoi skenën, dënohet SHQIPTARI në Gjermani!

Ai goditi me thikë nënën e tre fëmijëve të...

200 mln euro në vit/ Gjykatës dhe karabinierë nga Roma në Shëngjin, si do të funksionojë kampi 80 mijë m2 i emigrantëve

Pas miratimit në Këshillin e Ministrave të marrëveshjes midis...

Postimet e Fundit
Latest

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar në lagjen nr.18 në Korçë. Autor i kësaj ngjarje të rëndë është 61-vjeçari Ilo Lluka i...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...

VIDEO/ Bardhi dhe Sara momente pasionante në vaskë

Sara Gjordeni dhe Bardhi kanë kaluar momente pasionante në...

Armando Broja mbetet jashtë Euro 2024? Gazetari: Sylvinho merr Cikalleshin dhe Manajn

Armando Broja mund të mbetet jashtë Euro 2024 nëse...

Heq dy dhe shtoj tre’, Sylvinhos s’i dalin llogaritë në Kombëtare! Manaj apo Broja në Euro 2024?

Trajneri i Kombëtares së futbollit, Sylvio Mendes Junior Campos...

“Kur na kruhet hunda…”, Dua Lipa tregon besëtytnitë e shqiptarëve në emisionin britanik

Shprehjet shqiptare që Dua Lipa tregoi në emisionin e...

Marketing

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

VIDEO/ Bardhi dhe Sara momente pasionante në vaskë

Sara Gjordeni dhe Bardhi kanë kaluar momente pasionante në...

Armando Broja mbetet jashtë Euro 2024? Gazetari: Sylvinho merr Cikalleshin dhe Manajn

Armando Broja mund të mbetet jashtë Euro 2024 nëse...