ShowBiz

VIDEO/ U bllokova nga nusja vllait, Romeo flet për hyrjen e Borës në Big Brother

Video kur futet Bora e perputhen ne big brother. Big Brother sfidoi Romeon. Në shtëpi u bë pjesë edhe kunata e tij, Bora Zemani. Kaq...

Bardhi ‘përcëllon’ Sarën: Mban ishët rrotull dhe unë të mirëkuptoj. Sara: Turp të kesh

Një debat i ashpër ndodhi pas prime mes Bardhit dhe Sarës, ndërsa qëndronin në shtrat bashkë. Pjesë nga diskutimi: Bardhi: Unë e kam vëretetu që të...

VIDEO/ Më kafsho më fort”/ Meritoni dhe Ilnisa kalojnë momente në shtrat

Larg banorëve të tjerë, vetëm ata të dy. Ilnisa dhe Meritoni kanë vendosur t’ja dedikojnë njëri-tjetrit mbrëmjen e sotme, larg zhurmës dhe debateve. Ata...

Elvis Myrta komenton çiftet e krijuara në “Big Brother VIP 3”: Ilnisa me Meritonin janë lidhur për lojë

I ftuar në studion e “Wake Up”, ka qenë i eliminuari i fundit i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP 3”,...

Dea Vieri bën deklaratën e fortë: Më nxorri Ori sepse nuk u lidha me…

Në “prime-n” e së martës nga shtëpia e “Big Brother VIP” u eliminua Elvis Hysa, pas një nominimi të fortë përballë Romeo Veshaj dhe...

Popular

Subscribe

spot_imgspot_img