Aktualitet

Çakalli zbret në Tiranë, kapet në shkallët e TKOB (VIDEO)

Një mëngjes aspak i zakontë në qendër të kryeqytetit këtë të shtunë. Një çakall është pikasur nga qytetarët që po pinin kafen e mëngjesit...

A e vrau vajza të atin? Misteret që fshihen pas krimit të rëndë në Durrës, 5 pyetjet që ende s’kanë përgjigje!

Pas krimit të rëndë në familje të vrasjes dhe groposjes së 50 vjeçarit, Pëllumb Meta, në fshatin Shënvlash të Durrësit ka shumë pikëpyetje për...

Kjo është 19-vjeçarja që vrau babain me armën e tij të punës

Hygerta Meta është 19-vjeçarja që vrau dhe groposi në kasollen e lopëve babain e saj, Pëllumb Meta në fshatin Shënavlash, Durrës. 50-vjeçari njihej si njeri...

Do më fejonte me zor”, vajza vret babain dhe e gropos në oborrin e banesës

Horror në Shënavlash të Durrësit! Vajza ka vrarë babain e saj dhe më pas e ka varrosur në oborrin e banesës. Burime zyrtare nga policia...

Shfrytëzonin 10-vjeçarin për fitime ekonomike nga “TikTok”, Gjykata lë në burg nënë e bir nga Saranda!

Lihen në burg nënë e bir Natasha Rombula dhe Armando Kumaraku, të akuzuar për keqtrajtim të një 10 vjeçari, nipi i Natashës dhe djali...

Popular

Subscribe

spot_imgspot_img