Aktualitet

Arrestohet “Leksi i Druve” në Itali!

Arrestohet në Itali Aleks Ndreka, i njohur si "Leksi i Druve". Lezhjani është arrestuar në aeroportin e Malpensas në Milano tre ditë më parë. Ai ishte...

“Ai kishte kërkuar 1.5 mln lekë si recepsionist”, babai i viktimës: Pronari ndoshta s’i ka dhënë rrogën

Babai i recepsionistit 31-vjeçar, Eraldo Nevruzit, që u vra në Dhërmi nga pronari i hotelit ku punonte, ka reaguar për ngjarjen e rëndë. Në një...

Zhdukja e Eraldo Novruzit në Dhërmi, flet recepsionistja: Ai erdhi këtu dhe kërkoi punë si i panjohur

Paola Spaho, recepsioniste në hotelin ku dyshohet se u qëllua me armë zjarri, sipas policisë, 31-vjeçari Eraldo Novruzi, ka folur për mediat për ngjarjen. Ajo...

Eraldo, recepsionisti që u vra nga pronari, kishte filluar punë para 1 jave në Dhërmi

Është publikuar në media foto e Eraldo Nevruzit, 31-vjeçarit nga Tirana që punonte si recepsionist dhe që u vra nga punëdhënësi i tij në...

Do arratisej drejt Anglisë, kapet vrasësi i recepsionistit në Dhërmi

shtë arrestuar në Greqi, Geraldo Shehu, 43-vjeçari, i cili vrau me armë zjarri recepsionistin e hotelit në Dhërmi. Mësohet se Shehu është prangosur në...

Popular

Subscribe

spot_imgspot_img