Sport

VIDEO/ Rei Manaj shënon tjetër gol, “turpëron” rivalin dhe kalon portierin

Rei Manaj është kthyer në një makineri golash në Turqi, me sulmuesin shqiptar që ka tundur për herë të 14-të rrjetën në Superligën Turke,...

VIDEO/ Nuk përmbahet Indrit Tuci në Europë! Gol dhe asist kundër ekipit që la Manchester United jashtë Europa League, shkëlqen edhe Qazim Laci

Një mbrëmje perfekte për shqiptarët e Spartës së Pragës! Video e golit te Tucit Kjo skuadër ka arritur që të mund Galatasarain me shifrat 4-1 dhe...

Video që po bën xhiron e botës! Arnautovic shënoi golin, tifozi i Interit shfaqet me sytë e skuqur dhe lotët që i rridhnin si…fëmijë

Një fitore e madhe vjen për Interin në Champions League. Pavarësisht rezultatit të ngushtë, zikaltërit tregojnë se ky është sezoni i tyre dhe kanë...

Kam besim, do të kualifikohemi edhe pse humbëm sot”! Trajneri i Atletiko Madrid: Na mungoi vetëm goli kundër Interit

Një fitore e madhe vjen për Interin në Champions League. Pavarësisht rezultatit të ngushtë, zikaltërit tregojnë se ky është sezoni i tyre dhe kanë...

Futbolli në zi, Legjenda Gjermane humb jetën në moshën 63 vjeç

Legjenda e Gjermanisë, Andreas Brehme, ka ndërruar jetë në moshën 63-vjeçare. Media gjermane Bild shkruan se ish-ylli i Bajernit, Interit dhe kombëtares së Gjermanisë, ka...

Popular

Subscribe

spot_imgspot_img