Politik

Bashkëshorti i ministres goditi me thikë drejtorin/ REAGON Delina Ibrahimaj

Ministrja e Shtetit për Sipërmarrjen Delina Ibrahimaj reagoi pas publikimit në media të lajmit se bashkëshorti i saj ishte përfshirë në një konflikt fizik...

“Jam shqiptar, nuk jam turk”! Legjenda e futbollit të Turqisë, tregon si e përjashtoi Erdogan pas deklaratës dhe i konfiskoi pasurinë

Legjenda e futbollit të Turqisë, Hakan Sukur, ka treguar sesi jeta e ka përplasur, mes lavdisë dhe depërtimeve nga shteti për të cilën dha...

Plani për betonizimin e Sazanit. A fshihen oligarkët e Tiranës pas dhëndrit të Trump?

Jared Kushner, dhëndri i Donald J. Trump, ka konfirmuar të premten se po mbyllte marrëveshje të mëdha të pasurive të paluajtshme në Shqipëri dhe...

Kreu i partisë opozitare greke: Shqipja të bëhet gjuhë e dytë në shkolla, t’i jepet fund racizmit ndaj shqiptarëve

Presidenti i SYRIZA-s, Stefanos Kasselakis është takuar sot me pjesëtarë të komunitetit shqiptar në Greqi dhe gjatë bisedimeve të tyre ka folur për mënyrat...

Alkool e takime pa limit në qelitë e ‘luksit’, Burgu i Durrësit parajsa e të burgosurve VIP

Imagjinoni net luksi në një dhomë të përshtatur për nevojat dhe dëshirat e tua… Alkool, arredime preferenciale, takime e muzikë. Tani imagjinoni që kjo të...

Popular

Subscribe

spot_imgspot_img