Aktualitet

Meri Shehu: Isha një konkurrente shumë e fortë, ata më kishin frikë

Mëngjesin e sotëm, gjatë një interviste televizive, astrologia e njohur Meri Shehu, ka folur më shumë për ndjesitë dhe eksperiencën e saj brenda...

Arrestimi i Ibrahim Licit në Turqi, babai i tij: Djali ka qenë në Tiranë kur u vra Endri Mustafa

Një ditë pasi Prokuroria e Shkodrës dorëzoi në Ministrinë e Drejtësisë dosjen për ekstradimin e Ibrahim Licit nga Turqia, ku u arrestua pak ditë...

VIDEO/ Momente intime, ndodh puthja e parë mes Heidit dhe Romeos

Video kur te veçuar Heidi puthet me kunatin e Borës. Teksa të gjithë banorët kanë qenë të tensionuar për shkak të provës që Big Brother...

Video/ Sfida për të mos reaguar! Rita Lati futet brenda shtëpisë së Big Brother, Roza shpërthen në lot

VIDEO kur Rita futet ne shtepi dhe sfida eshte qe mos te reagoje Roza Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP...

Nis asfaltimi i lotit 1 të rrugës Elbasan-Qafë Thanë! Loti i parë i hapet brenda 6 javësh

Ka nisur asfaltimi i lotit të parë të zgjerimit të aksit rrugor Elbasan-Qafë Thanë, pjesë e Korridorit VIII. Ky lot me gjatësi afro 5...

Popular

Subscribe

spot_imgspot_img