Bes Kallaku rigjen dashurinë? Habit gjyshja e aktorit: Ai e ka të veten…

Date:

- Advertisement -

Gjyshja e aktorit Bes Kallaku, Ija së fundmi është futur në nje emision televiziv, ku ta takuar femerët dhe iu ka mësuar atyre disa punë.

E teksa Ija po i këshillonte vajzat beqare të fermës që të lidhen, duke treguar se Besi e ka gjetur dashurinë.

Aktori disa muaj më parë i dha fund martesës me këngëtaren Xhensila Myrtezaj, me të cilën ndan edhe 2 fëmijë, Ajka dhe Amen.

Ndonëse tashmë Besi është beqar, mesa duket gjyshja e tij konfirmoi lidhjen e re të dashurisë së aktorit.

Pjesë nga biseda:

Besi: Kush punon sot o Ije aman.

Xhensila: Pse prish punë ti o Bes?

Rensi: Lëre more gocën të gjejë dashurinë.

Xhensila: Po më lër ore.

Ija: Do të shkojë në fshat kjo.

Renisi: Edhe punën edhe dashurinë do t’a gjejë.

Ija: Po! Do t’a gjej për Zotin. Kush të jetë pa martuar gjeni ndonjë. E ka gjetur të vetën ai (Besi), e mbyti Ajka…

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...