VIDEO/ Si asnjëherë më parë, ja kush e shoqëroi Xhensilën në koncert

Date:

- Advertisement -

Këngëtarja Xhensila Myrtezaji ka performuar mbrëmjen e djeshme në Divjakë.

Por si asnjëherë më parë, në koncertin e saj kishte një e ftuar speciale.

Ajka, vajza e saj është shfaqur pranë Xhensilës teksa kjo e fundit e ka marrë në krahë dhe e ka ngjitur në skenë, një video e cila është bërë virale në rrjet.

Rikujtojmë që jeta private e Xhensilës ka qenë tepër e komentuar përgjatë këtyre kohëve të fundit pas krizës në marrëdhënien e saj dhe të aktorit të humorit Bes Kallaku, të cilët janë prindër të dy fëmijëve, Ajkës dhe Amenit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...