Çuni Bertit flet për ndarjen: Kam shkuar me një grua 40 vjeçe! Meri Shehu: Janë baraz me dy 20-vjeçare…

Date:

- Advertisement -

Krist Dragot ka qenë i ftuar në E Diell ku u pyet nga Meri Shehu nëse ka pasur marrëdhënie me një grua më të madhe në moshë dhe sa ka qenë.

Kristi nuk ngurroi të thoshte se ka pasur një marrëdhënie me një grua 40-vjeçare.

Meri Shehu: Kush është zonja me moshë më të madhe ë ke pasur ndonjëherë marrëdhënie?

Krisit: Duhet të kërkoj në arkivë tani. Ajo ka qenë tek të 40-tat.

Meri Shehu: 40-vjeçaret janë barazi me dy 20-vjeçare.

Kristi: Ka qenë një diferencë prej 20 vitesh.

Meri Shehu: Nga eksperienca ime ta them që i pëlqejnë femrat më të mëdha në moshë.

Kristi: Jo e ke shumë gabim.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...

Notat e Shqipërisë/ Hysaj shpëtoi kokën para golit, Asllani dukej si lojtar i Italisë, Broja i vetëm në shtëpi

Strakosha (6.5): “Të gjithë u befasuan kur panë Strakoshën...