Laçiania në kërkim të gjermanes: Dua t’i kthej portofolin me euro

Date:

- Advertisement -

Një portofol plot me euro në Laç është në pritje t’i dorëzohet turistes gjermane dhe është në duart e një zonje të mirë.

Gruaja laçiane shprehet se turistja e ka harruar portofolin bashkë me një sasi eurosh në marketin e saj.

Miti i laçianëve bie poshtë me gjestin fisnik të zonjës e cila ngulmon për rikthimin e parave dhe sendeve personale.

Ajo shkruan: “Pershendetje JOQ, si jeni? Jam nje qytetare nga qyteti i Laçit. Kam nje market ne zonen e Laçit. Dje ne market rreth ores 12:00 te drekes 3 shtetase Gjermane bene blerje ne market.

Duke u larguar kane lene portofolin bashke me dokumentat dhe kartat e bankes siper kases, si dhe nje sasi eurosh. Ju lutem publikojeni po ju nis dhe fotot e zonjes. Ne te kundert do ti çoj ne polici po shpresojme ta shohin postimin tuaj!”

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...

Raporti i Komisionit Europian: Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%

Shqipëria renditet e para në rritjen e turizmit duke...