VIDEO/ Luiz Ejlli publikon këngën e parë pasi doli nga Big Brother!

Date:

- Advertisement -

Fenomeni i momentit Luiz Ejlli ka publikuar këngën e parë pa bërë ende një javë që nga shpallja e tij fitues i Big Brother Vip Albania 2.

Kënga është në bashkëpunim, po me ish-banorin e këtij formati Donald Veshaj dhe titullohet “2 shotsa”.

VIDEO e kenges se Luizit

Balada flet për dhimbjen nga ndarja, ndërsa që në sekondat e parë të publikimit është klikuar nga mjaft fansa që Luizi ka krijuar gjatë më shumë se 4 muajve e gjysmë të qëndrimit të tij në shtëpinë e Big Brother.

Bashkëpunimi ishte prezantuar për publikun dhe të shumtë ishin ata që mezi e kanë pritur që ajo të publikohej në Youtube. Të shumta kanë qenë edhe komentet pozitive nga fansat e Luizit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related