“Wizz Air” sërish me probleme, moti i keq nuk e lejon të ulet në Rinas, pas 2 orësh në ajër pasagjerët kthehen në Brindisi

Date:

- Advertisement -

Sërish probleme në Wizz Air. Avioni i linjës Pescara-Tirana ka shfaqur probleme. Qytetarë kanë thënë për “BalkanWeb” se janë të shqetësuar pasi nga koha e keqe avioni nuk është ulur në Rinas.

Pas gati dy orësh në ajër, avioni i linjës Pescara-Tirana është kthyer në Brindisi në Itali.

Ndërsa qytetarët kanë theksuar se nuk kanë marrë asnjë përgjigje se si do të vijojnë më tej dhe nëse do të niset apo jo sërish.

(BalkanWeb)

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...

Raporti i Komisionit Europian: Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%

Shqipëria renditet e para në rritjen e turizmit duke...