54 vite më e re se Berluskoni, njihuni me të venë e ish-presidentit të Milanit

Date:

- Advertisement -

Marta Faskina është e veja e Silvio Berluskonit. Politikania italiane ka mbetur e ve në moshën 33-vjeçare, pas vdekjes së ish-presidentit të Milanit.

Ata u martuan në mars të vitit 2020. Marta është politikane e partisë “Forza Italia”, e cila kishte president bashkëshortin e saj Berluskonin.

Edhe pse 54 vite më e re, bukuroshja vendosi të martohej me një nga personat me më ndikim në botën e futbollit dhe politikës në Itali.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...

Raporti i Komisionit Europian: Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%

Shqipëria renditet e para në rritjen e turizmit duke...