Flash

Shfletoni artikujt e zgjedhur nga redaktori ynë!

Gruaja surprizon lushnjarin Silvinjo në fushë, vajza e trajnerit të Shqipërisë ndan foton në rrjetet sociale

Bashkëshortja dhe vajza e Silvinjos ndodhen në Gjermani për...

Xhemo “spiunon” Shqipërinë në Kroaci: Kujdes nga Broja, kuqezinjtë me futboll sulmues

Ish-trajneri i Kombëtares, Dzemal Mustedanagic ose Xhemo sic njihet...

“Silvinjo gaboi që zgjodhi Ajetin në vendin e Ismajlit ndaj Italisë”, flet trajneri: Nuk ishte i harmonizuar me Berat Gjimshitin

Silvinjo bëri një befasi të madhe në formacionin ndaj Italisë teksa aktivizoi Ajetin në vendin e Ismajlit. Shqipëria kishte një nga mbrojtjet më të mira...

Tema Dites

Na Ndiqni

Me shume

Te fundit

Aktualitet

VIP
Showbiz

VIDEO/ Si asnjëherë më parë, ja kush e shoqëroi Xhensilën në koncert

Këngëtarja Xhensila Myrtezaji ka performuar mbrëmjen e djeshme në...

Bes Kallaku rigjen dashurinë? Habit gjyshja e aktorit: Ai e ka të veten…

Gjyshja e aktorit Bes Kallaku, Ija së fundmi është...

Ish-at në Big Brother, Sara: Më ka kushtuar shumë në anën e moralit dhe dinjitetit

Sara Gjordeni ka diskutuar sot në Post Big Brother...

Politike

Ish-nënkryetari i Listës Serbe: Ka biseda të tjera mes Kusarit e Radoiçiçit

Ish-nënkryetari i Listës Serbe, Slavko Simiç, ka thënë se...

Nuk do heq dorë nga Himara”, Beleri flet nga burgu për mediat greke: Zgjohem në mëngjes dhe shoh…

Kryetari i zgjedhur i bashkisë së Himarës, Fredi Beleri,...

Arbeni nga Vlora, tregon se merr 500 euro çdo muaj nga shteti gjerman për dy vajzat e tij

Në vitet e fundit, emigracioni i shqiptarëve drejt Gjermanisë...

Çifti nga Belgjika zgjedh Kaninën për të jetuar: Donim një jetë të qetë pranë detit

Pas 13 vitesh në Belgjikë, Klea dhe Liori kthehen...

Postimet e Fundit
Latest

Pas veprimit që u “kryqëzua” Hysaj, bën reagimin e papritur ish-kapiteni Lorik Cana

Kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana ishte i ftuari special i një programi televiziv, ku rrëfeu atë se si ai e...

Gruaja surprizon lushnjarin Silvinjo në fushë, vajza e trajnerit të Shqipërisë ndan foton në rrjetet sociale

Bashkëshortja dhe vajza e Silvinjos ndodhen në Gjermani për...

Xhemo “spiunon” Shqipërinë në Kroaci: Kujdes nga Broja, kuqezinjtë me futboll sulmues

Ish-trajneri i Kombëtares, Dzemal Mustedanagic ose Xhemo sic njihet...

Marketing