A kanë kryer marrëdhënie poshtë jorganit? Pas publikimit të videove, Kiara e thotë troç

Date:

- Advertisement -

Menjëherë pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip me unazën në dorë Kiara nuk ka shpëtuar pa dhënë një intervistë të shkurtër dhe pa shuajtur kuriozitetin e shqiptarëve se “a ka kryer marrëdhënie brenda në shtëpi apo jo?”

Pas videove të publikuara në rrjet ku ndjekësit kanë aluduar se Kiara dhe Luizi kanë kryer marrëdhënie brenda në shtëpi, modëratorja tregoi se poshtë jorganit nuk ka ndodhur gjë, veçse ndonjë masazh.

“ Jo nuk ka ndodhur asgjë poshtë jorganit, thjesht putheshim, ndonjë masazh kështu dhe normal që s’ka ndodhur gjë. Normale që s’do e bënim kurrë aty, e kemi thënë që nga fillimi”, tha Kiara.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...