A kanë kryer marrëdhënie poshtë jorganit? Pas publikimit të videove, Kiara e thotë troç

Date:

- Advertisement -

Menjëherë pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip me unazën në dorë Kiara nuk ka shpëtuar pa dhënë një intervistë të shkurtër dhe pa shuajtur kuriozitetin e shqiptarëve se “a ka kryer marrëdhënie brenda në shtëpi apo jo?”

Pas videove të publikuara në rrjet ku ndjekësit kanë aluduar se Kiara dhe Luizi kanë kryer marrëdhënie brenda në shtëpi, modëratorja tregoi se poshtë jorganit nuk ka ndodhur gjë, veçse ndonjë masazh.

“ Jo nuk ka ndodhur asgjë poshtë jorganit, thjesht putheshim, ndonjë masazh kështu dhe normal që s’ka ndodhur gjë. Normale që s’do e bënim kurrë aty, e kemi thënë që nga fillimi”, tha Kiara.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....