Aksident i frikshëm, plagosen rëndë tre maturantët, nisen drejt Traumës

Date:

- Advertisement -

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Laç-Mamurras ditën e sotme, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Mësohet se kanë mbetur të plagosur tre të rinj që udhëtonin në të njëjtën makinë.

Gjendja e tyre është e rëndë dhe mësohet se janë transportuar drejt Spitalit të Traumës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....