Albina dhe Familja Kelmendi dhurojnë spektakël në finalen e Eurovision 2023 (Video)

Date:

- Advertisement -

Shqipëria u përfaqësua nga Albina dhe Familja Kelmendi me këngën “Duje” të cilët dhuruan emocione në skenën e Liverpool.

Këngëtarja nga Kosova dhe familja e saj kanë mbërthyer publikun jo vetëm për vokalin, performancën por edhe për mesazhin që përcjell kënga, që ka të bëjë për dashurinë ndaj familjes.

Më poshtë mund të shikoni një pjesë nga performanca e tyre:

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related