As shiu s’i ndalon! Grushta dhe shkelma mes të rinjve në Vlorë (Video)

Date:

- Advertisement -

Një sherr mes disa personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Në pamjet e mbërritura në redaksinë tonë mund të shihni se si një grup të rinjsh rrihen para një lokali për motive ende të panjohura.

VIDEO nga ngjarja

Edhe pse bie shi, asgjë s’i ndalon të rinjtë që të godasin njëri-tjetrin me grushta dhe shkelma.

Madje edhe kalimtarët e rrugës i shohin por askush nuk afrohet t’i ndajë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...