“Benzi CLK” u përplas me një pemë, 24-vjeçari shqiptar humb jetën në Itali

Date:

- Advertisement -

Një 24-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik të dielën në Itali.

I riu shqiptar i identifikuar si Qerim Gjepali po udhëtonte si pasagjer në një automjet tip “Mercedes CLK” kur humbi jetën. Ky automjet drejtohej nga një 23-vjeçar shqiptar i cili mbeti i plagosur së bashku me një 19-vjeçar rumun.

Makina e të rinjve u përplas me një pemë dhe i riu shqiptar, pasagjer në sediljen e parë nuk mundi të mbijetonte. Autoambulancat bënë transportimin në spital të dy të plagosurve të tjerë, ndërsa autoritetet vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Tri hipotezat për këtë aksident tragjik janë: defekt teknik i mjetit, problem shëndetësor i shoferit ose manovër e papritur për të shmangur një pengesë në rrugë.

Qerim Gjepali kishte lindur në Durrës më 19 dhjetor 1998 dhe që prej vitit 2016 jetonte në Massa Lombarda bashkë me familjen e tij. Lajmi për vdekjen tragjike të tij u përhap me shpejtësi në komunën e Ravenna-s pasi shqiptari ishte tepër i njohur.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....