Aktualitet

Flet sërish ish-e dashura e Vis Martinajt: S’kam lidhje me zhdukjen e tij, i kam dhënë fund historisë, e kam harruar

Ish e dashura e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj, Deta Kokomani mohon lidhjen me zhdukjen e tij. Në një komunikim për emisionin ‘Pa Gjurmë’, ajo...

I dërgoi foto intime francezit/ Pas publikimit në media, ‘shpëton’ shqiptarja: U zhduk, s’më kërcënon më!

Ditën e djeshme, JOQ ALBANIA publikoi rastin e një shqiptareje në Belgjikë, e cila po kalonte në situatë shumë të vështirë. Në komunikimin e sotëm,...

Zhduket 29-vjeçari nga Vlora në Spanjë, nëna ngre alarmin: Dyshojmë se e kanë rrëmbyer

Një 29-vjeçar nga Vlora që ka emigruar në Spanjë, është zhdukur dhe nuk ka asnjë kontakt me familjen e tij. I riu që ka humbur...

Është vrarë? Djali iu zhduk në Spanjë, nëna apelon për ndihmë: Kur folëm në telefon…

Artjol Ramaj, 29-vjeçari shqiptar rezulton i zhdukur nga që data 2 mars. Valentina Ramaj, nëna e të riut ka denoncuar për mediat se djali...

“Unë jam Erzen Dobi, ta heq bluzën, dalim jashtë”/ Mjeku “trim” në Durrës kërcënon pacientin

Kohët e fundit janë regjistruar jo pak raste kur bluzat e bardha në Shqipëri kanë rënë pre e dhunës nga të afërmit e pacientëve,...

Popular

Subscribe

spot_imgspot_img