“Çfarë do bëja unë pa ty”/ Ilnisa shfaqet shumë e afërt me Meritonin

Date:

- Advertisement -

Ilnisa Agolli duket se ndihet mjaft mirë në praninë e Meriton Mjekiqit, në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP3”.

Gjatë ditëve të fundit, dy gazetarët e njohur janë shfaqur mjaft të afërt me njëri-tjetrin. Madje mbrëmjen e kaluar, Ilnisa ka përqafuar Meritonin dhe i ka thënë:

“Çfarë do të bëja unë në këtë shtëpi pa ty, nuk e di”.

Edhe disa mbrëmje të tjera, banorët kanë qëndruar në krahët e njëri-tjetrin, duke kaluar kohën me biseda dhe komplimente.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...