Cllevio ‘zbulon’ të dashurën e reperit kundërshtar: Mimoza, buza e Noizyt

Date:

- Advertisement -

Një lajm rozë ka pushtuar mediat ditën e sotme, me reprein e njohur shqiptar Cllevio që sipas tij ka zbuluar lidhjen sekrete të rivalit të tij Noizy.

Sipas Cllevios, rivali i tij është në një lidhje me futbollisten e Kombëtares shqiptare Mimoza Hamidi.

“Mimoza, buza e Noizyt”, ishin fjalët e Cllevios në një video live me ndjekësit e tij, duke shtuar më pas: “Do të ta rrëmbej me makinë me qira”.

“Noizyt ja njoh dhe Mozën që ka në Zvicër. Ti re shejtan, t’a njoh dhe dhe Mozën unë, që se lë Mozën ti s’të ketë Instagram dhe TikTok. Xheloz. Mos më bëj të rrëmbej Mozën më makinë me qira. Të rrijë pastaj”, u shpreh Cllevio.

Këto dyshime shtohen gjithashtu pasi si Noizy, ashtu edhe Mimoza ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”.
Burimi i lajmit: VOXNEWS.AL

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....