Dafinës i ndodh e papritura me fansin e dehur, shihni reagimin e këngëtares

Date:

- Advertisement -

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Artistja është goxha aktive në muzikë ku herë pas herë sjell hite të ndryshme muzikore të cilat më pasi performon në koncerte për fansat e saj.

Video nga koncerti i Dafina Zeqirit

Mirëpo në një nga koncertet e fundit, Dafina është përballur me një situatë të sikletshme me një fans i cili ka shtrënguar dorën artistes dhe nuk e lëshonte.

Videoja e cila është bërë virale në rrjet shfaq artisten e cila po performon në skenë dhe fansin i cili e filmon. Por ajo çka u komentua më shumë ishte dhe reagimi i Dafinës e cila e mori me sportivitet situatën dhe vazhdoi sërish performancën.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...