“Do gomarin ti, ça do bëj unë”, Sabiani bisedon me Keisin, ajo shpërthen në lot (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Keisi është përlotur sot gjatë një bisede me të atin. Sabiani i tha të bijës se ai nuk ka qenë ndonjëherë kundër lidhjeve, sepse nuk mund të ndërhyjë aq shumë tek ajo, por ka faktorë të tjerë.

Keisi nga ana tjetër u shpreh se e kupton shqetësimin e tij, por sipas saj, Sabianin po e kekuptojnë banorët e tjerë.

BISEDA:

Sabiani: Kam qenë ndonjëherë kundra lidhjeve unë? Do gomarin ti? Ça do bëj unë?

Keisi: Nuk ka lidhje fare, nuk e kuptojnë këta ku është thelbi

Sabiani: Nuk kam pse t’ja sqaroj këtyre

Keisi: Nuk e kuptojnë fare

Sabiani: Edhe princin e Monakos të marrësh, babin do e kesh në krah, ajo është gjë që do ndodhi, janë gjëra të tjera që…

Keisi: I di, i di të gjitha, ti e di tipin tim.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...