“E dashura e Stivenit nuk ngacmohej nga Axel Hoxha”, del në ‘skenë’ një tjetër adoleshent

Date:

- Advertisement -

Aksel Hoxha dhe Enzi Maze janë lënë në burg pasi akuzohen për vrasjen e 20-vjeçarit Stiven Toshkëzi.

Kamerat kanë kapur momentin kur Aksel Hoxha ka sulmuar me thikë 20-vjeçarin i cili humbi jetën për shkak të plagëve të marra. Hoxha akuzohet për vrasje me dashje dhe mbajtje pa leje e armëve te ftohta. Ndërkohë që shoku i tij që sapo kishte ardhur nga Hollanda akuzohet për vrasje të kryer në bashkëpunim.

Shkak për ngjarjen e rëndë mes të rinjve është bërë ngacmimi i një vajze.

Kjo e fundit që ishte në lidhje me 20-vjeçarin Stiven Toshkezi ka deklaruar se ajo nuk është ngacmuar nga Axel Hoxha dhe Enzi Maze, por nga një shok i tyre i quajtur Arbër Murataj.

Edhe pak ditë para ngjarjes së rëndë, Murataj është konflitkuar me Stiven Toshkëzin pranë Rrugës së Elbasanit duke e kanosur dhe gërvishtur me thikë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...

Raporti i Komisionit Europian: Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%

Shqipëria renditet e para në rritjen e turizmit duke...