Është vrarë? Djali iu zhduk në Spanjë, nëna apelon për ndihmë: Kur folëm në telefon…

Date:

- Advertisement -

Artjol Ramaj, 29-vjeçari shqiptar rezulton i zhdukur nga që data 2 mars. Valentina Ramaj, nëna e të riut ka denoncuar për mediat se djali i saj është zhdukur që pasi shkoi në Spanjë.

Për mediat, ajo deklaron se denoncimet i ka bërë edhe në policinë spanjolle si edhe shqiptare teksa këta të fundit kanë nisur kërkimet por deri më tani nuk kanë nxjerr asgjë në dritë.

Ajo tregon se djali i saj shkoi fillimisht të Gironas në Spanjë, aty ku shkoi edhe i shoqi për të zbuluar diçka më shumë por nuk ia ka dalë.

E ëma tregon edhe telefonatën e fundit me djalin ku tregon se ai i ka telefonuar i shqetësuar teksa telefonatën e fundit e ka në mes dhe më pas kanë humbur çdo kontakt.

Valentina ka një apel drejtuar shtetit të bëjnë të pamundurën për të gjetur djalin e saj.

Sipas policisë dyshohet se Artjol Ramaj ka qenë punonjës në shtëpi bari teksa mund të jetë zhdukur për shkak të tregut të drogës në Girona. Dyshimet e policisë krahas rrëmbimit ekzistojnë edhe në vrasjen e 29-vjeçarit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Shkodrani Hysaj tregon sërish kujdes për flokët, çfarë nuk u pa nga stërvitja e fundit e kuqezinjve para Kroacisë

Futbollisti i Kombëtares Elseid Hysaj është stërvitur me djemtë...

Formacioni kuqezi/ Hoxha i merr vendin Seferit, ja si ndryshon Shqipëria kundër Kroacisë

Shqipëria do të përballet kundër Kroacisë, në duelin që...

Pas veprimit që u “kryqëzua” Hysaj, bën reagimin e papritur ish-kapiteni Lorik Cana

Kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana...