‘Fitoja 200 milion lekë në vit’/ Rraja flet për Kejvina Kthellën: E kam thjesht mike!

Date:

- Advertisement -

Redjan Rraja, i akuzuar për atentatin ndaj ish prokurorit Arjan Ndoja ka folur përpara hetuesve në lidhje me automjetin tip “Audi”, që SPAK i ka sekuestruar modeles Kejvina Kthjella.

Në deklarimet e tij, Rraja mohoi të ketë lidhje me automjetin e modeles dhe deklaroi se “Audi” është në pronësi të Kthjellës dhe jo të tij. Ai mohoi kategorikisht që të ketë ndihmuar modelen në blerjen e automjetit luksoz.

“Kam pasur marrëdhënie miqësie ne Kthjellen, por asgje tjetër. Ajo makinë ka qenë me emër dhe mbiemer të saj. Unë nuk kam lidhje fare, është objekt që është i saj. Nuk e di kur është blerë, në mënyrë absolute nuk kam kontribuar në blerjen e këtij mjeti”, tha Rraja.

Në lidhje me të ardhurat e tij, Rraja tha se kishte tre klinika stomatologjike dhe se siguronte deri në 200 milonë lekë të vjetra në vit. “Asnjëherë nuk kam shpenzuar më shumë se fitimet e mia”, tha ai.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...