Gjarpri “tmerron” qytetarët në mes të Tiranës, shokohet shoferi kur hap derën e makinës (Video)

Date:

- Advertisement -

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një burrë është shokuar nga ajo që ka parë brenda makinës së tij.

Video e momentit kur e kap qytetari tek makina

Siç shihet edhe në video e publikuar nga JOQ, një gjarpër me një gjatësi të konsiderueshme dhe mjaft i frikshëm varet në derën e mjetit, ndërkohë që pronari i makinës përpiqet ta largojë.

Video është bërë në një nga rrugët e kryeqytetit, ku mesa duket pronari kishte parkuar mjetin. Ndërkohë që ende nuk dihet se si gjarpri ka përfunduar brenda në makinë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related