“I turpëroi” në ndeshjen e fundit, ekipi i Mario Mitaj hedh sytë për transferimin e Mirlind Dakut

Date:

- Advertisement -

Mirlind Daku u shpall lojtari i ndeshjes në përballjen e fundit kundër Lokomotivës së Moskës. Sulmuesi shqiptar i turpëroi lojtarët kundërshtarë në asistin e dhënë, teksa dribloi të gjithë mbrojtësit dhe më pas shërbeu për shokun e ekipit që gjeti golin.

Por në këtë përballje, nuk luajti Mario Mitaj te Lokomotiva e Moskës. Sipas lajmeve të fundit që vijnë nga Rusia, Lokomotiva ka hedhur sytë nga Mirlind Daku dhe e sheh si një lojtar me potencial për të zëvendësuar 35-vjeçarin Artem Dzyuba.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related