“Ia di për nder vetëm Benet Becit”, Jul Deda-Luiz Ejllit: Në fillim të ishe treguar mirënjohës ndaj atyre që të gjetën punë në Paris

Date:

- Advertisement -

Përfshirja e Luiz Ejllit në politikë, duke mbështetur hapur Benet Becin, ka sjellë reagime të shumta në publik. Mesa duket aktori Julian Deda nuk e shikon me shumë simpati këtë lëvizje të fituesit të “Big Brother Vip”.

I pyetur se “si e lanë Luizin të ikte nga gjiri i PD-së’, aktori tha se bëhej fjalë për një standard të dyfishtë nga ana e këngëtarit, ndërsa shtoi se këngëtari në fillim duhej të ishte treguar mirënjohës ndaj personave falë të cilëve gjeti punë në pozicion të lartë në Paris.

Deda iu referua deklaratës së Luizit në shtëpinë e BBV, ku tha se Beci ka qenë një ndër personat e vetëm që e kanë ndihmuar atë në momente vështirësie.

“Ne nuk mbajmë njeri me zor. Ai e ka quajtur mirënjohje, unë e quaj standard të dyfishtë. Nëse ti do të jesh mirënjohës ndaj një personi që të ka bërë nder së fundmi, duhet të jesh mirënjohës edhe ndaj gjithë atyre personave që të kanë bërë nder gjatë jetës tënde.

Nëse thua që ja di për nder Benet Becit, duhet të shprehesh mirënjohje edhe ndaj personave falë të cilëve ishe në pozicione të larta pune në Paris.”-u shpreh Julian Deda në një intervistë në Top Albania Radio.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...