“Iku imazhi, se brekët po e po”/ Personazhi i njohur i Top Channel bën për një lek Kiarën: Ngeli duke u zhgarravit poshtë jorganëve

Date:

- Advertisement -

Shqipe Hysenaj ka komentuar afirmitetin e Kiarës me Luizin.

“Ngeli duke u zhgarravit, mjerë për ty”, ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ e bën për një lek Kiarën.

Përmes një storie në Instagram, ajo është shfaqur e revoltuar.

Ndër tjera, Shqipja thotë se Kiara po zhgarravitet me Luizin, iku imazhi thotë ajo.

E ka me të drejtë?

Shiko postimin e plotë të Shqipes:

Keto do komentosh o Arber neser. Puthet robi me etike, po kjo ndeli duke u zhgaravit dhe zhgerryer me kete halabakun bixhozxhi poshte jorganeve. Kushedi nga i shkojne duart Kiares. Pyesni Zhaklinen se eshte opinioniste. Ikuuu imazhi, fytyra se breket po e po. Mjere ti per vete o goc e etik qe do te rrish si serioze neper emisione.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related