“Jam e sigurt në Serbi sepse nuk ka shqiptarë”/ Nita Latifi i reagon ashpër Zhaklin Lekatarit: Hipokrizi e gjallë

Date:

- Advertisement -

Opinjonistja e “Big Brother |Vip” Zhaklin Lekatari së fundmi gjendet në Serbi prej ku ka postuar një fotografi ku shihej flamuri serb.

”Jam shumë e sigurt, në vend ku s’ka shqipe”, shkruante Zhaklin krahas fotos, teksa ka shkaktuar reagime në rrjet.

Mes të revoltuarëve, është dhe këngëtarja dhe ish-banorja e BBV, Nita Latifi, e cila ka reaguar përmes një postimi në InstaStory

“Hipokrizi e gjallë. Marre”, është shprehu artistja plotë mllef.

Kujtojmë se gjatë eksperiencës në Big Brother Vip, Zhaklina e konsideroi Nita Latifin si “Shote Galica”.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...