“Kam ndjenja për…”, habit Meri Shehu për banorin e “Big Brother VIP”: S’më kap në asnjë anë thjeshtë më pëlqen

Date:

- Advertisement -

Banorja e “Big Brother VIP” Meri Shehu gjatë një bisede me Ilnisën ka treguar se ka ndjenja për Romeo Veshaj.

Ndonëse nuk ka kimi me aktorin, ajo u shpreh se çuditërish ai thjeshtë i pëlqen.

Pjesë nga biseda:

Ilnisa: Çfarë ndjesie të jep ty Romeo?

Meri: Nuk e di, akoma nuk e kam lexuar deri në fund.

Ilnisa: Por ke një…

Meri: Kam një ndjenjë, por jo kimi.

Ilnisa: Kimi ke me bebin tim ti (për Meritonin)

Meri: Jo as me bebin tënd. Çuditërisht me këtë jam asnjëanëse, s’më kap në asnjë anë thjeshtë më pëlqen.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...