Kiara sërish në shtëpinë e BBV, Luizi bëhet xheloz: Kush ta dhuroi byzylykun (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Kiara ishte një ndër 4 banorët që u rikthyen dje në shtëpinë e Big Brother për të vazhduar lojën.

Me të hyrë në shtëpi, ajo përqafoi e përmalluar Luizin.

Sakaq nuk munguan as xhelozitë e Luizit, i cili vuri re një detaj te Kiara, një byzyzlyk që nuk e kishte parë më herët. Këngëtari e pyeti Kiarën se kush ia ka dhuruar.

Por moderatorja nuk dha asnjë përgjigje konkrete, pasi është e ndaluar që banorët e rikthyer të japin informacione nga jashtë.
VIDEO

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...