Ku shkuan fitimet nga Instagrami i mbyllur? Përgjigjet Luizi: Takova babin e Jurgenës (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Personazhi më i përfolur dhe më i famshëm i momentit në Shqipëri, Luiz Ejlli, foli sot për Instagramin e mbyllur në emër të tij, të cilin e manaxhonte shoqja e tij Jurgena.

Në një intrevistë për “Shqipëria Live”, Luizi tregoi se ku kanë kanë shkuar përfitimet nga reklamat që janë bërë nga ky Instagram.

Këngëtari u shpreh se çdo gjë është e faturuar dhe janë në dorë të sigurt, pra la të nënkuptohet se fitimet i ka marrë vetë ai.

VIDEO Luizi flet troç për Meridianin, Jonin dhe Marion

Ndër të tjera Luizi pohoi se është takuar me babain e Jurgenës dhe se u ndje u ndje keq për mërzinë dhe problemet që i kishte hapur famijes së Jurgenës, nga komentet e shumta që janë bërë rreth saj në media.

“Unë jam takuar me babain e saj, burrë zotëri erdhi e më tha që familja ime nuk e ka merituar këtë lloj vrer dhe me bëri të ndihem shumë keq. Nuk është gjithçka fama, po bëhem shkak për të shkatërruar një familje”, u shpreh Luizi./albeu.com/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....