Luizi ngjit Kiara Ejllin në skenë dhe i bën dedikimin e ëmbël, ja si e presin fansat moderatoren (Video)

Date:

- Advertisement -

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother Luiz Ejlli është duke shijuar famën e jashtëzakonshme që mori teksa qëndroi në izolim për 133 ditë. Ai ka qenë në një prej club-eve më të njohura të Tiranës, ku ka performuar në skenë së bashku me Noizyn ku me shumë mundësi do të sjellin së shpejti edhe duetin e tyre të parë.

Në krah të tij ka qenë edhe Kiara, me të cilën janë parë të afërt përgjatë gjithë kohës duke mos u ndarë nga krahët e njëri-tjetrit.Ai i ka kënduar partneres së tij dedikimin “Me ty” që krijoi për të brenda shtëpisë së Big Brother.

VIDEO e ciftit EJlli

Fituesi i “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli është duke shijuar famën që ai mori gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV.
Mbrëmjen e djeshme këngëtari ka pasur koncertin e tij të parë së bashku me reperin e njohur Noizy.

Teksa ka qenë duke kënduar këngën që i dedikoi Kiarës, Luizi ka ngjtur në skenë bashkëshorten e tij, ndërsa nuk kanë munguar duartrokitjet e publikut të cilë brohorisnin emrin e moderatores.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...