Luizi takohet me Noizyn pas daljes nga Big Brother VIP (Video)

Date:

- Advertisement -

Pas spektalit të së shtunës, u zhvillua After Party i “Big Brother VIP”, ku përpos ish-banorëve, opinionistëve dhe produksionit, janë ftuar dhe shumë personazhe të njohur të ekranit.

VIDEO

Në rrjete sociale po qarkullon një video ku shihet se Luizi është takuar me Noizyn. Dyshja përqafohen të buzëqeshur me njëri-tjetrin.

Kujtojmë se gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother VIP”, Luizi e ka përmendur reperin disa herë, ndërsa ky i fundit e ka mbështetur vazhdimisht.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...