“Ma do kokrra e qejfit të jem ‘ushtarja’ e tij”/ Pas thashethemeve në rrjet, Ermiona sqaron raportin me Luizin

Date:

- Advertisement -

Ermiona Lekbello, ish-konkurrentja e BBVIP 2 ka sqaruar raportin që ajo ka me fituesin e këtij edicioni, Luiz Ejlli. Ajo tha se Luizin e konisderon zemër dhe se lajmet nëpër portale janë manipulime.

Përmes një lidhjeje “Skype” nga Monte Carlo për “Ftesë në 5′, Ermiona sqaroi njëherë e mirë të vërtetën e raportit të saj me Luiz Ejllin. Ermiona tha se Luizin e konisderon zemër dhe se lajmet nëpër portale janë manipulime.

“Unë atë që doja të bëja për Luizin, e bëra. Ai është fitimtar, gjërat e tjerë s’më interesojnë. Unë doja që Luizi të ishte fitues dhe është. Se thonë ushtare… po më do qejfi jam dhe ushtare, më do qejfi jam dhe fanse, kur më do qejfi bëj çfarë të më dojë kokrra e qejfit”, tha ndër të tjera ajo.

Lekbello shtoi se Luizin e ka ftuar në Monaco, aty ku ai do të shkojë bashkë me katër njerëz të tjerë. Bieta insistoi nëse do të jetë e pranishme dhe Kiara, por ajo s’ dha më shumë detaje.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...