Maestro kapet keq me Luizin: Je gropë, shumë dobët, s’je në standardin të fitosh (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Gjatë një diskutimi mbrëmjen e sotme mes banorëve, nuk kanë munguar ngacmimet dhe ironitë e Luizit dhe Armaldos me njëri tjetrin.

Luizi: Më thuaj çfarë të bëj për të ndihmuar?

Armaldo: Ti bëj për vete, je dobët. Nuk ke filluar akoma të kapësh standartin që të fitosh Big Brother-in. Ti je grop.

Luizi: Mos më prek aty Armaldo, nuk e përballoj. Po ik o Armaldo…bëj valixhet gati.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...

Notat e Shqipërisë/ Hysaj shpëtoi kokën para golit, Asllani dukej si lojtar i Italisë, Broja i vetëm në shtëpi

Strakosha (6.5): “Të gjithë u befasuan kur panë Strakoshën...