Maestro kapet keq me Luizin: Je gropë, shumë dobët, s’je në standardin të fitosh (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Gjatë një diskutimi mbrëmjen e sotme mes banorëve, nuk kanë munguar ngacmimet dhe ironitë e Luizit dhe Armaldos me njëri tjetrin.

Luizi: Më thuaj çfarë të bëj për të ndihmuar?

Armaldo: Ti bëj për vete, je dobët. Nuk ke filluar akoma të kapësh standartin që të fitosh Big Brother-in. Ti je grop.

Luizi: Mos më prek aty Armaldo, nuk e përballoj. Po ik o Armaldo…bëj valixhet gati.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....