Modelja bën xhiron e botës, publikon një video të një UFO nga dritarja e avionit (The Sun)

Date:

- Advertisement -

Modelja kolumbiane Valentina Rueda Velez ka shpërndarë një video në rrjetet sociale aty ku ajo ndiqet nga mijëra persona, duke pretenduar se pranë avionit me të cilin ajo po fluturonte ka kaluar një objekt jashtëtokësor.

Ajo ishte duke filmuar jashtë avionit dhe gjithçka duket normalendërsa më pas shfaqet një objekt në formën e një disku, i cili lëviz me shpejtësi të lartë.

Me mijëra ishin komentet menjëherë sapo video u postua në internet. Shumë prej komentuesve u shprehën se kjo është pamja më e qartë e një objekti jashtëtokësorë.

VIDEO

Burimi lajmit: The Sun

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related