Myrtollari qëlloi me thikë gruan e tij për shkak të xhelozisë, 38-vjeçarja u gjet nga vajza e mitur

Date:

- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Korçë. 46-vjeçari Aleko Myrtollari qëlloi disa herë me thikë gruan e tij, Marjola Myrtollari, 36-vjeçe.

Gruaja ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore, teksa ngjarja ndodhi për shkak se burri ishte xheloz ndaj gruas së tij.

Bëhet e ditur se ka qenë vajza 16-vjeçare ajo që e ka gjetur të plagosur nënën e saj dhe më pas ka lajmëruar ambulancën dhe Policinë.

36-vjeçarja ka marrë plagë në disa pjesë të trupit, ndërsa 46-vjeçari pasi ka kryer krimin është larguar nga vendi i ngjarjes dhe është shpallur në kërkim nga polica.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...