Ndjenjë e pabesueshme që shënova në derbi”, Armando Broja flet pas fitores: Dua të shënoj në skenën e madhe

Date:

- Advertisement -

Armando Broja bëri një rikthim të mrekullueshëm pas dëmtimit të vështirë që kaloi. Sulmuesi shqiptar shënoi gol në ndeshjen e tij të parë si titullar që pas dëmtimit. 22-vjeçari ka folur për “Matchday” në “Sky Sports” pas përfundimit të derbit me Fulham-in, ku ka shprehur kënaqësinë që i ka dhënë goli i shënuar dhe fitorja e sotme.

“Si një sulmues, gjithmonë dëshiron të shënosh, në skenën e madhe dhe në momentet e rëndësishme. Është një ndjenjë e pabesueshme të shënoj në derbi dhe është e mrekullueshme të marrim tre pikët, që është gjëja më e rëndësishme“, ka thënë Armando Broja.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...