Ndyshon dinamika e ngjarjes së rëndë në Itali. Vajzën e vrava se kishte lidhje me italianin, gruan e lashë gjallë të vuajë vdekjen e së bijës

Date:

- Advertisement -

Ndryshon dinamika e ngjarjes së rëndë në Itali. Fillimisht u raportua se 16-vjeçarja Gessica Malaj u vra pasi i doli të ëmës përpara për ta mbrojtur në momentin që babai i saj i drejtoi thikën.

Por, në videon që filmoi vetë, vetë autori i ngjarjes së rëndë pranonte se edhe të bijën e kishte vrarë qëllimisht pasi dyshonte gjithashtu se edhe ajo kishte lidhje me italianin.

Përpara prokurorëve, ai ka treguar se e shoqja, Tefta Malaj ia kishte pranuar lidhjen me italianin Massimp De Santis që jetonte një kat sipër tyre, madje i kishte kërkuar familje dhe që të mos ndaheshin.

Por, Taulanti thotë se kishte parë mesazhe të tjera mes të shoqes dhe Massimos e një ditë më parë i kishtë zënë pritë në shkallë këtij të fundit.

Ai e la atë të mbuluar në gjak dhe me të njëjtën thikë u fut në banesë e masakroi të bijën e gruan. Këtë të fundit, siç tha dhe vetë sot, e ka lënë të gjallë që të vuante pas vdekjes së të bijës.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...