Ndyshon dinamika e ngjarjes së rëndë në Itali. Vajzën e vrava se kishte lidhje me italianin, gruan e lashë gjallë të vuajë vdekjen e së bijës

Date:

- Advertisement -

Ndryshon dinamika e ngjarjes së rëndë në Itali. Fillimisht u raportua se 16-vjeçarja Gessica Malaj u vra pasi i doli të ëmës përpara për ta mbrojtur në momentin që babai i saj i drejtoi thikën.

Por, në videon që filmoi vetë, vetë autori i ngjarjes së rëndë pranonte se edhe të bijën e kishte vrarë qëllimisht pasi dyshonte gjithashtu se edhe ajo kishte lidhje me italianin.

Përpara prokurorëve, ai ka treguar se e shoqja, Tefta Malaj ia kishte pranuar lidhjen me italianin Massimp De Santis që jetonte një kat sipër tyre, madje i kishte kërkuar familje dhe që të mos ndaheshin.

Por, Taulanti thotë se kishte parë mesazhe të tjera mes të shoqes dhe Massimos e një ditë më parë i kishtë zënë pritë në shkallë këtij të fundit.

Ai e la atë të mbuluar në gjak dhe me të njëjtën thikë u fut në banesë e masakroi të bijën e gruan. Këtë të fundit, siç tha dhe vetë sot, e ka lënë të gjallë që të vuante pas vdekjes së të bijës.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

” I penduari” Dumani me internet në qeli, pezullohen dy policë të burgjeve

Dy policë të burgjeve janë pezulluar nga detyra pasi...

Pas blerjes së Moratas, “Milani” hidhet në sulm për sulmuesin e Dortmundit

Milani tani nuk e ka ndërmend të ndalet. Kështu,...