Olta ia thotë në sy Kiarës: Luizi nuk është për ty, nuk jeni çift afatgjatë (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Edhe sonte, ndoshta për herë të fundit ka ndodhur përplasje në ekran mes ish-banorëve të BBV. Ky post BBV ka nisur me historinë e dasurisë së Luizit dhe Kiarës të cilën Olta prej kohësh e ka shpallur afatshkurtër dhe këtë mendim e tha dhe sonte.

“Vazhdoj të mendoj që Luizi nuk është për Kiarën. Je çun pa lifestyle. Juroj jetë të lumtur realisht. Nuk ju shikoj afatjatë si çift. Dashurinë nuk e bëjnë as letrat as unazat”, shprehet Olta.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...